Vaegnägijatele
Registratuur:

Sisehaigustekeskus

Sisehaigustekeskuses ravime peamiselt erakorralist abi vajavaid raskeid haigeid. Tegeleme erinevate infektsioonide, sepsise, veenitromboosi, kasvajaravi tüsistuste, aneemiate ja mitmete ebaselgete seisundite põhjuste väljaselgitamise ning raviga. Eraldi on voodikohad ka kopsuhaigetele. 

Sisehaigustekeskus

Lisaks on meil päevaravi ja päevadiagnostika võimalused – ravime rauavaegusaneemia patsiente ning pakume kiirendatud korras täiendavaid uuringuid ebaselge diagnoosiga haigetele. 

Pulmonoloogias toimub igapäevaselt kopsuhaiguste diagnoosimine. Eelkõige tegeleme astma ja kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse diagnoosimisega, pikaajalise köha põhjuse selgitamise ning kopsuhaiguste diferentsiaaldiagnostikaga. Samuti on ravil pikaleveninud kopsupõletike ja ebaselgete krooniliste põletikuliste haigustega patsiendid, ning interstitsiaalsete kopsuhaigustega patsiendid. Ravi toimub nii statsionaaris kui ambulatoorselt.

Sisehaiguste arsti vastuvõtule suunab perearst saatekirjaga või kutsutakse patsient perearsti poolt tellitud  e-konsultatsiooni otsuse alusel. Ootame oma vastuvõttudele ebaselge diagnoosiga haigeid. Tegeleme patsientidega, kellel on aneemia, tõusnud põletikunäitajad, kasvaja kahtlus või diagnoositud hulgihaigused.

Sisehaiguste keskus
Ravi 18

59.42701, 24.75573

Töötajad

Maria Gustavson
Maria Gustavson
juhataja
Telefon:
E-post:
maria.gustavson [at] itk.ee
Krista Tutt portree
Krista Tutt
õendusjuht
Telefon:
E-post:
krista.tutt [at] itk.ee
Kairi Ojamäe
Kairi Ojamäe
sekretär
Telefon:
E-post:
kairi.ojamae [at] itk.ee