Vaegnägijatele
Registratuur ja info:

Viimased uudised

Ida-Tallinna Keskhaigla Covid-osakond

Alates 04.08.2021 on kirurgiliste kaitsemaskide kandmine taas kohustuslik ning haiglas viibivate patsientide külastamine keelatud

Armsad patsiendid ja patsientide lähedased!

Seoses Covid-19 leviku tõusuga on alates 04.08.2021 on kirurgiliste kaitsemaskide kandmine Ida-Tallinna Keskhaigla territooriumil taas kohustuslik nii patsientidele, saatvatele lähedastele ning ka meditsiinilisele personalile. Haiglas kehtib külastuskeeld.

 

Kirurgiliste kaitsemaskide ja käte desinfitseerimine on kohustuslik

Ida-Tallinna Keskhaigla

Iseteeninduslahendus aitab vähendada haiglas kontaktide hulka

Juulist saavad Ida-Tallinna Keskhaigla patsiendid vähendada inimestevahelisi kontakte – avatud on võimalus enda vastuvõtule tulekut registreerida iseteeninduslahenduse kaudu, mis tähendab, et enam ei pea inimene vastuvõtule tulles pöörduma registratuuri.

Ida-Tallinna Keskhaigla

Patsientide külastamine taas lubatud

Ida-Tallinna Keskhaiglas on lubatud haiglaravil viibivate patsientide külastamine ettenähtud külastusaegadel, kuid kehtivad mõningad piirangud.

Viimased uudised

Sõeluuringud

Emakakaelavähki on võimalik ennetada

Emakakaelavähk on salakaval haigus, mis võib areneda naise kehas märkamatult aastaid, enne kui tekivad sümptomid. 18.-24. jaanuaril toimuva rahvusvahelise emakakaelavähi ennetuse nädala raames on oluline teada, et õigeaegne osalemine emakakaelavähi sõeluuringul ja HPV-vastane vaktsineerimine tütarlaste seas, aitab ennetada emakakaelavähi teket.