Vaegnägijatele
Registratuur ja info:

Viimased uudised

Endoproteesimise operatsioon

Algas endoproteesimise järjekorra korrastamine kiiremaks operatsioonile pääsemiseks

Puusa- ja põlveliigese asendamine ehk endoproteesimine on Eestis üks sagedasemaid plaanilisi lõikusi, mille ravijärjekorrad on pikad. ITKs on endoproteesimine järjekordade mõttes kõige nõutum eriala. „Endoproteesimist ootab Eestis kokku hinnanguliselt 7000 patsienti, neist ~1500 inimest ITKs. Eestis tehakse ~3600 oppi aastas, neist ~900 meie haiglas,“ ütles ITK ortopeediakeskuse juhataja dr Andres Kööp.

ITK uroloogiakeskuse juhataja dr Martin Kivi ja professor Peter Rehder Austriast

Rahvusvaheline koostöö tagab ITK patsientidele tipptasemel uroloogilise abi

​​​​​​​Ida-Tallinna Keskhaigla uroloogiakeskuse meeskonnaga liitus mainekas professor Peter Rehder Austriast (Medical University Innsbruck), kes on tegev ja tuntud eelkõige rekonstruktiivuroloogia ning lasteuroloogia valdkonnas. Tegemist on ainulaadse koostöö algusega Eesti uroloogias, mis võimaldab lähiaastatel regulaarselt teostada tipptasemel kuseteede rekonstruktiivseid operatsioone ITK uroloogiakeskuses.

ITK talvel

Patsientide külastamine on taas lubatud

Tänasest, 6. märtsist on lubatud haiglaravil viibivate patsientide külastamine ettenähtud külastusaegadel E–R 15.00–19.00 ja L–P 12.00–19.00. Külastamine naistekliinikus ei ole jätkuvalt lubatud.

ITK registratuur

Märts - Hea Teeninduse Kuu

Meie haiglas on kõigi üksuste peale kokku ligi 100 klienditeenindajat. Neid näeb registratuuris, riietehoius, kõnekeskuses ja mujalgi. Nad on kliinilisele personalile toeks, et arst ja õde ei peaks tegelema dokumentide, saatekirjade või telefoninumbrite kontrollimisega vaid saavad keskenduda ravitööle. Klienditeenindaja on tavaliselt esimene, kellega patsient haiglahoones kohtub.

Viimased uudised

Rahvusvaheline Enneaegse Sünni päev - sirelililla sünnitusmaja

Ida-Tallinna Keskhaigla teeb enneaegselt sündinud beebide emmedele üllatuse

​​​​​​​Rahvusvahelise Enneaegse Sünni päeva eesmärk on 17. novembril juhtida tähelepanu enneaegsete lastega peredele, nende muredele, toimetulekule ja toetamisele. Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliiniku neonatoloogia osakond korraldab sel puhul haiglas olevatele enneaegsete beebide emadele erilise päeva ja kutsub poliitikuid osalema ümarlaual, kus probleemkohti teadvustada ja koos lahendusi otsida.