Vaegnägijatele
Registratuur ja info:
Registratuur ja info:

Uudised

Esimene Tallinna linna päeval sündinud laps nägi ilmavalgust Ida-Tallinna Keskhaiglas

Esimene Tallinna linna päeva sündinud laps nägi ilmavalgust Ida-Tallinna Keskhaiglas

15. mail tähistasime Tallinna Linna päeva.  1248. aastal anti Tallinnale Lübecki linnaõigus. Sellega võeti Tallinn vastu Euroopa linnade liitu.

Esimene Tallinna linna päeval sündinud beebi nägi ilmavalgust Ida-Tallinna Keskhaiglas, 15. mail kell 00.17. Noormees sai nimeks Christian ja on ema Brigita ja isa Carlo esimene laps ja oli sündides 3862g ja pikk 53cm. Tallinna Linnavolikogu esimees Jevgeni Ossinovski saatis värskele tallinlasele lilled, hõbelusika ning tervituskaardi.

Soovime värsketele lapsevanematele ja beebile mõnusat kosumist ja ilusat kooskasvamist!

Heive Unt

Täna tähistatakse rahvusvahelist õdede päeva

12. mail tähistatakse rahvusvahelist õdede päeva. Viimased aastad on keskendutud sõnumile „Õdedel on hääl, millest juhinduda“. Igal aastal lisandub sellele konkreetset aastat rõhutav mõte. 2022. aastal on selleks nii inimõigus tervisele kui ka investeerimisvajadus õdedesse: Kaitsta, toetada ja investeerida õdedesse - just see on vajalik tervishoiusüsteemide tugevdamiseks kogu maailmas.

Ämmaemandate päeva videotervistus ITK arstidelt

Ämmaemandate päeva videotervitus ITK juhtivarstidelt

Ämmaemandate päeva puhul tervitavad kõiki ämmaemandaid meie haigla arstid erakorralise meditsiini keskuse juhataja ja anestesioloog dr Külvar Mand, pediaater- juhtivarst dr Ruth Käär ja pediaater-konsultant dr Annika Tiit-Vesingi.

Kaunist pidupäeva kõigile!