Vaegnägijatele
Registratuur:

Naistekliinik

Naistehaiguste keskusesse  on oodatud igas vanuses patsiendid – günekoloogiliste haiguste diagnostika ja  kirurgilise ravi ning  rinna-  ja emakakaela vähi ennetava sõeluuringuga tegelevad siin pädevad arstid, ämmaemandad ja õed, kelle kasutada on kaasaegseim meditsiinitehnoloogia. Rinnauuringule ootame Teid rinnakeskusesse. Meil on suurte kogemuste ja kompetentsiga  viljatusravikeskus.

Lisaks tavapärasele naistearsti vastuvõtule nõustame ka operatsioonieelselt günekoloogiliste kasvajate korral ja onkogünekoloogia valdkonnas. Vähiravi kohta saab rohkem infot ITK vähiravi lehelt.

Kuni 26-aastastele noortele pakume tasuta individuaalset nõustamist sõbralikus ja usaldusväärses noortekabinetis, eraldi toimub lastegünekoloogi vastuvõtt ja perimenopausi nõustamine.

Erakorralise günekoloogilise või rasedusaegse probleemiga saab pöörduda Naistekliiniku vastuvõtutuppa Ravi 18.

Keskhaigla sünnitusmaja on Eesti vanim – meie perinataalkeskuses sünnib neljandik Eesti lastest. Paljusid patsiente seob haiglaga pikaajaline traditsioon ja põlvkondade järjepidevus – siin on sünnitanud nende vanaema, ema. Järjest sagedamini pöördub meie sünnitusmajja juba kolmas põlvkond.

Naistekliinik kannab beebisõbraliku haigla tiitlit, mille pälvisime esmakordselt UNICEF-ilt 2008. aastal ja kordushindamisel 2019. aastal. Beebisõbraliku haigla põhimõtted on lihtsad ja inimlikud – armastus ja hoolivus, ema ja lapse lähedus, rinnapiima vajalikkus ning eelduste loomine edukaks imetamiseks. Kliiniku enneaegsete vastsündinute keskust toetab ka Eestis ainulaadne emapiimapank.

Alates 2016. aasta suvest on meil Euroopa sünnitusabi ja günekoloogia nõukoja akrediteerimise tulemusena kehtiv sertifikaat, mis tunnustab Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliinikut Euroopa akrediteeritud sünnitusabi ja günekoloogia õppebaasina.

OLULINE! Naistekliinikus saab esmapäevast neljapäevani broneerida samaks päevaks erakorralise/vältimatu vastuvõtuaja naistearstile. Broneerige aeg, helistades hommikul klienditeeninduse numbrile 666 1900:

  •   kui tegemist on tsüklihäirete või ebaregulaarse tsükliga

o   veritsust esineb menstruatsioonivälisel ajal ja seda ei ole rohkem kui tavapärase menstruatsiooni korral

  •   kui Teil on vähene, mõõdukas või pikemat aega kestnud kõhuvalu
  •   kui Teil on tupepõletikule viitavad sümptomid

Rindadega seotud probleemide korral palume kirjutada:       rind [at] itk.ee

ITK Naistekliinik

Töötajad

Brigita Tamm
Brigita Tamm
günekoloog, urogünekoloog, naistekliiniku juhataja
Telefon:
E-post:
brigita.tamm [at] itk.ee
Vivian Arusaar
Vivian Arusaar
ämmaemandusjuht
Telefon:
E-post:
vivian.arusaar [at] itk.ee
Sirje Pajus
Sirje Pajus
assistent
Telefon:
E-post:
sirje.pajus [at] itk.ee
Naistekliiniku Ravi üksuses
Ravi 18, Tallinn

59.42701, 24.75573

Naistekliiniku Tõnismäe üksus
Hariduse 6, Tallinn

59.43068, 24.7415

Naistekliiniku Magdaleena üksus
Pärnu mnt 104, Tallinn

59.41682, 24.73878