Vaegnägijatele
Registratuur ja info:
Registratuur ja info:

Ida-Tallinna Keskhaigla tutvustab karjääriseminaril tööd haiglas

23.09.2021
karjäärikeskus meedik

Eesti Töötukassa eestvedamisel toimub 23. septembril kell 16.30–18.00 veebiseminar „Karjääripeatus „Meedikud – meie aja kangelased““, mis keskendub meditsiinivaldkonnale. Ida-Tallinna keskhaigla üldkirurg Liisa Vipp tutvustab karjäärivaliku ees seisvatele noortele tööd haiglas ning räägib igapäevastest suurematest proovikividest ja saavutustest.

Lisaks on Töötukassa Tallinna Karjäärikeskuses avatud Ida-Tallinna Keskhaigla väljapanek, mis annab edasi erinevate erialaspetsialistide ja haiglas praktikal viibinud noorte kogemusi. Samuti on välja pandud haiglasisustust ja meditsiinitehnikat. Nii on võimalik noortel tutvuda lähemalt reaalse haiglakeskkonnaga ning mõelda, kas näiteks töö õe, ämmaemanda, bioanalüütiku või radioloogiatehnikuna võiks olla sobiv valik karjääriteel. Väljapanek jääb avatuks aasta lõpuni.

Seminar toimub otseülekandena Karjäärikeskuse Facebooki-lehel ning on ka järelevaadatav. Seminari kohta leiab lisainfot minukarjaar.ee lehelt siit. Tallinna Karjäärikeskus asub aadressil Tartu mnt 80.