Vaegnägijatele
Registratuur:
Registratuur:

ITK uueks ravijuhiks-juhatuse liikmeks saab dr Kai Sukles

26.05.2023

Ida-Tallinna Keskhaigla nõukogu valis uueks juhatuse liikmeks–ravijuhiks praeguse sisekliiniku juhi dr Kai Suklese.

ITK juhatuse uus liige-ravijuht dr Kai Sukles

“Kai Sukles omab pikaajalist kogemust Ida-Tallinna Keskhaiglas sisekliiniku juhatajana. Viimasel kolmel aastal Covid-pandeemia tingimustes töötades juhtis dr Sukles lisaks sisekliinikule kogu haigla kliinilist tööd Covid-haigete osas. Tal on selge visioon haigla ravitegevuse arendamise suundadest ja koostöö laiendamisest teiste meditsiiniasutuste vahel," kommenteeris otsust ITK nõukogu esimees Kairi Vaher. „Tänan nõukogu nimel senist juhatuse liiget-ravijuht Ene Hallingut tehtud töö ja panuse eest haigla arengusse."

Kai Sukles on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi eriala cum laude. Ida-Tallinna Keskhaigla sisekliinikus alustas ta tööd 1. novembril 2002 sisehaiguste osakonna juhatajana, viimased üheksa aastat töötas Kai Sukles sisekliiniku juhina.

„Ravijuhina pean oluliseks erialakeskuste arengut. Minu soov on toetada kolleege nende erialase ja isikliku arengu teekonnal. Tugev koostöö erinevate erialade, kliinikute ning kliiniliste ja mittekliiniliste teenistuste vahel on aluseks meie haigla terviklikule arengule ning patsientide parimale võimalikule ravikogemusele. Iga inimene on väärtuslik ning annab oma panuse haiglas. Minu südameasjaks on noorte kolleegide ja üliõpilaste juhendamine, sest nemad on meie tulevik," tutvustas oma plaane ravijuhina dr Sukles.

„Dr Kai Sukles on hea arst, juht ja inimene. Tema eelnev töökogemus ja tulevikku vaatav visioon toetavad nii ravimise valdkonna kui kogu haigla terviklikku arengut," sõnas juhatuse esimees Tarmo Bakler. „Soovin Kai Suklesele jõudu uues ametis."

Dr Ene Hallingu viimaseks tööpäevaks juhatuse liikme-ravijuhina jääb 22. juuni. „Olen arstina töötanud 41 aastat ja 30 aastat sellest olen olnud seotud Ida-Tallinna Keskhaiglaga," ütles dr Halling. „Minu arvates on Ida-Tallinna Keskhaiglas töötamine privileeg, sest see lihtsalt on nii hea haigla."