Vaegnägijatele
Registratuur ja info:
Registratuur ja info:

Patsientide külastamine taas lubatud

05.07.2021

Ida-Tallinna Keskhaiglas on lubatud haiglaravil viibivate patsientide külastamine ettenähtud külastusaegadel, kuid kehtivad mõningad piirangud.

Ida-Tallinna Keskhaigla

Külastajal peab olema täidetud üks järgnevatest tingimustest: täielikult vaktsineeritud Covid-19 vastu või viimase 8 kuu jooksul põdenud Covid-19 või negatiivne PCR test viimase 24h jooksul (kaasas peab olema vastav dokument). Külastusaja pikkuseks on lubatud maksimaalselt 15 minutit, lubatud on üks külastaja korraga. Külastajal on kohustus patsiendi juurde minekul kanda kaitsemaski

Muudel juhtudel (patsiendi kriitilise seisundi korral) on külastamine võimalik ainult eelneval kokkuleppel raviarstiga, naistekliinikus ei ole külastamine jätkuvalt lubatud.

Kaitsemaski kandmine on endiselt kohustuslik ambulatoorsetes kabinettides/uuringutel. Kaitsemaske jagab kabineti töötaja ukse taga ootavatele patsientidele. Haiglahoonesse sisenemisel peavad kõik sisenejad desinfitseerima käsi. Viirushaigusele iseloomulike tunnustega (köha, nohu, palavik) isikul on haigla ruumidesse sisenemine keelatud.

Liikudes haigla koridorides jt üldkasutatavates ruumides palume jälgida 2 + 2 reeglit.