Vaegnägijatele
Registratuur:
Registratuur:

Uuendatud erakorralise meditsiini keskus on nüüd avatud

14.07.2022
Uuenenud EMKi jälgimisala koos voodite ja aparatuuriga.

Täna, 14. juulil avati Ida-Tallinna Keskhaiglas (ITK) uuenenud erakorralise meditsiini keskus. Renoveeritud ruumid sai ka radioloogiakeskus, millel on oluline roll traumaga haiglasse pöörduvate patsientide kiirel ja mugaval teenindamisel.

Erakorralist abi osutatakse Ravi tn 18 C-korpuses alates 15. eluaastast ägedate haiguste, traumade ja muude eluohtlike seisundite ning alates imikueast ägedate silmahaiguste korral. Palume kõigil keskust külastavatel patsientidel ja nende lähedastel jälgida muutunud liikluskorraldust, sh parkimisinfot. Vajadusel küsige täiendavat infot haigla personalilt.

ITK erakorralise meditsiini keskuse ja radioloogiakeskuse uuendamine maksis ligi 6,5 miljonit eurot, lisaks soetati meditsiiniseadmeid 3 miljoni euro väärtuses. Uuendatud pinda on 3000 m2. Haigla personalil on uues keskuses suuremad ja avaramad tööruumid, mis tagavad patsiendile mugavama ja kiirema teeninduse, kiirema diagnostika ja lühenevad vastuvõtujärjekorrad. ITK erakorrakorralise meditsiini keskus on kaasaegseim erakorralist abi andev keskus Eestis.

Loe lähemalt erakorralise abi kohta EMKi lehelt.

EMK palat: voodi, aparatuurEMK töötajad abistamas patsiente

EMK meditsiinipersonal töötamas

Kiirabiauto EMK maja ees