Vaegnägijatele
Registratuur ja info:
Registratuur ja info:

Diabeedi pädevusekskusest

Diabeedi pädevuskeskuse loomise vajadus on tingutud diabeedi levimuse tõusust ja asjaolust, et paljudel ravile pöörduvatel patsientidel on kas põhi- või kaasuvaks diagnoosiks diabeet. Diabeet tüsistab kaasnevate haiguste kulgu ja haiguse adekvaatne ravi on patsiendi tervikliku käsitluse nurgakiviks.

Diabeedi pädevuskeskus AS Ida-Tallinna Keskhaiglas on diagnostiliste ja ravierialade vaheline ühendus, mis tegeleb diabeedi igakülgse, kaasaegse ja innovaatilise käsitlusega. Eeskätt kuulub sinna diabeediga patsientidele kaasaegse ravi korraldamine koos vastava koolitusega, diabeedi kaugtüsistuste diagnostika ja ravi ning keeruliste haigusjuhtude multidistsiplinaarne lahendamine. Pädevuskeskus sisaldab endas parimat võimalikku kaasaegset teavet ja kogemust , pakkudes seeläbi terviklahendusi diabeedi diagnoosiga patsientidele.

Diabeedi pädevuskeskus töö puudutab

  • statsionaarset tegevusi,
  • ambulatoorset tegevusi,
  • päevaravi tegevusi.

Lisaks  konsulteerime erakorraliselt pöördunud diabeediga patsiente Erakorralise meditsiini keskuses, vajadusel kaasame edasise raviotsuse tegemisel teiste erialade spetsialiste ja määrame edasise patsiendi käsitluse kas ambulatoorselt või statsionaarselt vastavalt seisundile.

Diabeedi pädevuskeskus
Ravi 18, Tallinn