Vaegnägijatele
Registratuur ja info:
Registratuur ja info:

Praktika võimalused

Meie haigla soovib anda oma panuse tulevaste kolleegide: artside, õdede, ämmaemandate ning teiste tervishoiutöötajate koolitamisele, olles õppe- ja praktikabaasiks.

PILT
Esmakordselt  praktikat alustavatele üliõpilastele toimuvad meie haiglas sissejuhatavad juhendamised. Juhendamine toimub esimesel praktikpäeval kui ei ole kokku lepitud teisiti. Juhendamine kestab kokku 3 tundi ning vastav info saadetakse Sinu õppeasutusele meie haigla praktika üldkoordinaatori poolt.

Kui juhendamised on varasemalt läbitud, siis korduvalt seda läbima ei pea kui ei ole teatatud teisiti.

Palun võta infotunnile kaasa kehtiv tervisetõend või selle koopia. Ilma tervisetõendit esitamata, ei saa me Sind osakonda lubada.

Peale infotundi alustad praktikat vastavalt haigla praktika koordinaatori poolt saadetud infole või rotatsioonikavale, juba konkreetses kliinikus ja osakonnas.

6. kursuse arstiõppe üliõpilased

Meie haiglas on olemas kaasaegsed tingimused õppe- ja teadustöö arenguks erialadel, mis on vajalikud arstiõppe praktika läbiviimiseL.
Oleme kindlad, et Sul kõigil tekib praktika käigus parem ettekujutus tervishoiu arenguvõimalustest ja töökohtadest, kus on just Sinul võimalus edaspidi isiklik panus anda.

Õppeasutuse ja praktikakoha taotleja kontaktisikuks meie haiglas on praktika koordinaator.

Praktikakorraldus ja praktikakohad: reumatoloogiakeskuses, sisehaiguste keskuses, südamekeskuses, gastroenteroloogia keskuses, endokrinoloogiakeskuses, neuroloogiakeskuses, onkoloogiakeskuses.

Praktikakorraldus ja praktikakohad: üld- ja onkoloogilise kirurgia keskuses, ortopeediakeskuses, uroloogia osakonnas, kõrva-nina-kurguhaiguste keskuses, erakorralise meditsiini keskuses, anesteesia- ja intensiivraviosakonnas.
Erakorralise meditsiini keskusega tuleb graafiku koostamiseks ühendust võtta enne eelmise kuu 10. kuupäeva

Praktikakoha taotlemisel lähtu praktikakoha  ülikooli poolsest korraldusest.
Haigla võimaluste kohta täpsustava informatsiooni saamiseks pöördu kliiniku praktikakoordinaatori või üldkoordinaatori poole.

Tervishoiukõrgkoolide ning teiste õppeasutuste üliõpilased ja õpilased

Läbi aastakümnete on meie haiglas oma praktika sooritanud väga paljude erinevate kutse- ja erialade tulevased esindajad:  õed, ämmaemandad, füsioterapeudid, proviisorid, farmatseudid, tegevusterapeudid, optometristid, bioanalüütikud, radioloogiatehnikud, massöörid, logopeedid, sotsiaaltöötajad, hooldustöötajad ja veel mitmed teised.

Praktikale registreerumine toimub läbi õppeasutuse ja meie haigla praktika üldkoordinaatori.

Kui Sa ei leidnud loetelust oma eriala aga sooviksid teha oma praktikat Ida-Tallinna Keskhaiglas, siis võta meiega ühendust koolituskeskus [at] itk.ee või helista 6067733.

Kohtumiseni Sinu esimesel praktikapäeval!

Töötamine kooli kõrvalt

Kui Sa tunned,  soovid õpingute kõrvale ka praktilist töökogemust ja oled valmis panustama, siis siit leiad vastavalt oma eriala õpingutele ja läbitud kursustele töötamisvõimalused meie haiglas.

 

Eriala

I – II kursus

III kursus

IV kursus

V-VI kursus

Arst

hooldaja

osakonna abiline

hooldaja

abiõde

abiarst

Ämmaemand

hooldaja

osakonna abiline

hooldaja

abiämmaemand

 

Õde

hooldaja

osakonna abiline

abiõde

 

 

Füsioterapeut

hooldaja

hooldaja

abifüsioterapeut

 

Tegevusterapeut

hooldaja

hooldaja

abitegevusterapeut

 

Bioanalüütik

assistent

abibioanalüütik