Vaegnägijatele
Registratuur:
Registratuur:

Algas uus „Õpetavate arstide“ konkurss

03.02.2023

Õpetavate arstide ja õdede tiim laieneb ning meeskonda oodatakse juurde kahte anestesioloogi.

Õpetavad arstid ITKs

ITK Koolitusosakonna arendusspetsialist Joel Lumpre, millised saavad olema õpetava arsti ülesanded?

Õpetav arst tegeleb nii õppetöö planeerimisega ja disainimisega, kui ka ise selle läbiviimisega. Anestesiolooge otsime kahele arendussuunale: tegelema põhjalikumalt kas meie simulatsioonõppe võimaluste arendamisega või põhjalikumalt arstide täiendusõppe võimalusega arendamisega.

Kes on oodatud kandideerima ja kuidas seda teha?

Kandideerida saavad kõik, kellel on anestesioloogi eriala omandatud. Ootame nii värskelt residentuuri lõpetanuid kui ka kogenumaid anestesiolooge. Kandideerimiseks leiab tingimused ja teated ITK siseveebi "Tule tööle" alalmehelt ja läbi CV Keskuse. Rohkem infot saab küsida meie anestesioloogia ja intensiivravi keskuse juhatajalt Maarja Hallikult maarja.hallik [at] itk.ee.

Miks tasub õpetavaks arstiks kandideerida?

Õpetav arst saab osaks kasvavast tiimist, kes on valinud pühenduda kvaliteetse õpetamise arendamisele ITKs ning ta ei jää enam kunagi õpetamisülesannetes üksi! Õpetava arsti (ja peagi õe ja ämmaemanda) roll on meil väga uus ning kindlasti saavad uued kolleegid kaasa lüüa selle rolli kujundamises. Usume, et kvaliteetne ja praktiline haridus on kvaliteetse arstiabi alus!

Vaata töökuulutust

„Õpetav arst“ on eriarsti lisaroll, mis annab reaalse võimaluse ja toe pühenduda õppetöö arendamisele ja läbiviimisele meie haiglas, kirjeldades selgelt ära õpetava arsti õigused ja kohustused nendes ülesannetes. Näiteks tagab see arstile õppetegevuseks kaitstud aja, et õpetamine ei peaks pidevalt konkureerima kliinilise tööga ja et kvaliteetne õpetamine saaks olla jätkusuutlik. Samuti seab õpetava arsti roll selged nõuded õpetamisalastele pädevustele, mille eesmärgiks on nii õppetöö kui ka arsti enda pidev areng.