Vaegnägijatele
Registratuur ja info:
Registratuur ja info:

Kunstikonkursi „Magdaleena Tervisekeskusesse kunstiteoste tellimine“ väljakuulutamine

12.09.2022

Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla kuulutas riigihangete registri kaudu välja kunstikonkursi „Magdaleena Tervisekeskusesse kunstiteoste tellimine“ viitenumbriga 254507, et leida parim kunstiline ideelahendus Magdaleena Tervisekeskusesse.

Valge sein, roheline taim

Kunstikonkursi andmetega saab tutvuda lähemalt riigihangete registris.

Kunstiteos hakkab paiknema Magdaleena Tervisekeskuses, aadressil Pärnu mnt 104, Tallinn. Osalemistaotluste ja kavandite esitamise tähtaeg on 31.10.2022 kell 16:00.

Kunstikonkursi žüriisse kuuluvad Elin Kard (Eesti Kunstnike Liit), Mari-Liis Tammi (Eesti Kunstnike Liit ja Eesti Kujurite Ühendus), Lauri Nõmme (sisearhitekt), Triinu Nurmik (arhitekt), Tarmo Bakler (Aktsiaseltsi Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees) ja Lea Endrikson (Aktsiaseltsi Ida-Tallinna Keskhaigla haldusteenistuse juhataja).

Pärast kunstikonkursi võitja väljaselgitamist viib Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla läbi väljakuulutamiseta läbirääkimistega hankemenetluse, et sõlmida võidutöö autori(te)ga leping teose tellimiseks ja paigaldamiseks summas 74 440 eurot, millele lisandub käibemaks. Auhinnafondi suurus teisele ja kolmandale kohale on kokku 4000 eurot. Esimese koha saanud kavandi eest preemiat ei maksta, see sisaldub võitjaga sõlmitava hankelepingu maksumuses.