Noortekabinet

Noortekabinet – mõeldud noortele, kel on küsimused, mured, kaebused... oma keha ja seksuaalsuse kohta. 

Noortekabineti sõbralik ja usaldusväärne ruum pakub kuni 26-aastastele (kaasa arvatud) noortele tasuta individuaalset nõustamist. Ka siis, kui Sul ravikindlustus puudub. Samuti loenguid seksuaalhariduse vallas.

Meie sõbralikud ämmaemandad ja naistearstid pakuvad tasuta individuaalset günekoloogilist (teadus naise organismi ehituse ja talitluse eripäradest ning naistehaiguste ennetamisest ja ravist) abi ning seksuaaltervisealast nõustamist (hõlmab inimeste käitumist, eelistusi, vajadusi, moraali, kultuuri ja palju muud).

Noortekabinetis pakutakse järgmisi tasuta teenuseid:

Noortekabinetti võid pöörduda üksi, koos partneriga või väiksema sõprade grupiga.

Meie jaoks on iga küsimus tõsiseltvõetav ja oluline. Igaühe jaoks ollakse olemas: koheldakse soojuse, huvi, pühendumuse ja lugupidamisega.

Soovime olla teejuhiks psüühilise ja füüsilise tervise radadel, see võrdub: armastus, seksuaalsus, intiimsus, lähedus, kooselu, avatus ja rõõm endast ning elust enesest!

Kõik noortekabinetis räägitu on konfidentsiaalne – ilma Sinu loata ei anna me Sinu probleemi/analüüside vms kohta infot Su vanematele, perearstile ega kellelegi teisele.


Mida on hea teada enne noortekabineti külastust

  • Broneeri aeg vastuvõtule helistades telefonil 666 1900, aega saab broneerida ka kohapeal, meie polikliinikute registratuurides Ravi 18, Hariduse tn 6 ja Pärnu mnt 104.
  • Visiit koos uuringutega on kõikidele kuni 26-aastastele nii ravikindlustatud kui ilma kindlustuseta noortele tasuta.
  • Kui oled meie kabinetti varem juba külastanud ja vajad pillidele kordusretsepti, siis retsepti saamiseks tuleb end samuti registreerida, helistades telefonil 666 1900. Kordusretseptiks võid vastuvõtuaja saada juba samaks nädalaks.
  • Neiud, kes tunnevad, et peavad end pesema enne vastuvõtule tulekut, siis tehke seda 4–5 tundi varem, siis jõuab keha oma vastupanuvõime ja niiskuse taastada, ning analüüside võtmine sujub kergemini.
  • Enne vastuvõtule tulemist palume läbi tulla registratuurist ning üle kontrollida oma kontaktandmed, sest positiivsete ja probleemsete analüüside vastuste puhul võtame ise Sinuga telefoni teel ühendust.


Noortekabinet asub Ida-Tallinna Keskhaigla Tõnismäe üksuses Hariduse 6.